Ses Yalıtım Süngerleri

Akustik düzenleyiciler;

Ses Yalıtım Süngerleri;

  • Akustik düzenleyici
  • Ses emici
  • Ses kesici
Olarak sınıflandırılabilir. Akustik düzenleyiciler yumurta ve piramit formlu süngerlerdir. 3cm kalınlığında 50 dns yoğunluğunda   yanmazlık sıvısı katılmış halde satışı tavsiye edilir. 1*2 metre ebatlarında üretilir , istenildiği takdirde kesim veyahut yapışkanlı şekilde yapılabilir.Müzik odaları , stüdyo vs kullanılır. Ses emici olarak bondeks ve melamin köpükleri önerilebilir. 110-180 dns aralığında istenilen kalınlıkta üretilir. 1*2 metre standart ebatlardır.  Yapışkanlı ve kesilmiş bir şekilde satışları yapılabilir. Otomotiv iç yalıtım , inşaat ve sanayi akustiğinde sıkça kullanılır. Ses kesici olarak iste bondekslere kauçuk bariyer lamine edilip yüksek yoğunlukta üretilerek ses izolasyonunda istenilen verim alınmaktadır.

Teknik olarak?

Ses Yalıtım Süngerleri ;

  • Akustik düzenleyici
  • Ses emici
  • Ses kesici

Olarak sınıflandırılabilir.

Ürün Kalitesi

Kaliteli ürün ve üretim hizmeti firmamız standart programıdır.

Özellikler

Akustik düzenleyiciler yumurta ve piramit formlu süngerlerdir.

3cm kalınlığında 50 dns yoğunluğunda   yanmazlık sıvısı katılmış halde satışı tavsiye edilir.

1*2 metre ebatlarında üretilir , istenildiği takdirde kesim veyahut yapışkanlı şekilde yapılabilir.Müzik odaları , stüdyo vs kullanılır.

Ses emici olarak bondeks ve melamin köpükleri önerilebilir. 110-180 dns aralığında istenilen kalınlıkta üretilir. 1*2 metre standart ebatlardır.  Yapışkanlı ve kesilmiş bir şekilde satışları yapılabilir. Otomotiv iç yalıtım , inşaat ve sanayi akustiğinde sıkça kullanılır.

Ses kesici olarak ise bondekslere kauçuk bariyer lamine edilip yüksek yoğunlukta üretilerek ses izolasyonunda istenilen verim alınmaktadır.